Yükseköğretim Kurumları Sınavı'nın (YKS) ikinci oturumu olan Alan Yeterlilik Sınavı'ndan (AYT) meydana çıkan bir genç, "Imtihan nasıl geçti" sorusuna verdiği yanıtla kahkahalara boğdu. Genç, "Imtihan eleyici oldu. Ben de elendim. Cevap kağıdım sosyal mesafe kuralına uygundu" dedi.

Fenerbahçe Beko'da Gigi Datome Olimpia Milano ile anlaştı
Bodrum Belediye Başkanı'ndan uçuk döner fiyatlarına yapılan eleştirilere yanıt
YKS'den çıkan öğrenci, koronavirüs şüphesiyle hastaneye götürüldü

Üniversitelere antre sınavlarının ikinci oturumu olan AYT bugün yapılan sınavla tamamlandı. 81 ilde yüz binlerce genç, iyi bir eğitim alma umuduyla sınavda ter döktü. Öğrencilerin geleceğini doğrudan etkileyen bu günde çok sayıda acayip olay meydana geldi. Onlardan birisi de CNN Türk canlı yayınında yaşandı.

"CEVAP KAĞIDIM SOSYAL MESAFEYE UYGUNDU"

Muhabir Fulya Öztürk, sınavdan çıkan bir gence mikrofon uzattı. Soybaş, "Sınav nasıl geçti?" diye sordu. Genç, "Açık Konuşmak Gerekirse eleyici bir sınavdı. Elenenler aralarında ben de varım. Cevap kağıdım sosyal mesafeyi gayet iyi korudu anlamsız cevaplardan dolayı. Çok da fena geçmedi sahiden hemen biraz abarttım da büyük ihtimal çoğu kişi elenecek. Fazla da fena geçmedi aslında beklediğim gibi geçti" biçiminde konuştu.

Gencin konuşması izleyenleri kahkahaya boğarken sosyal medya yüzlerce kere paylaşıldı.

sizlere hepsigundem.com farkıyla sunulmuştur